Duracell Alkalin Pil AAA 4'' lü Paket

PL101

Yeni ürün

20.00 TL

11 Stok mevcut

- +

Marka: Duracell

 
Özellikler

Duracell Alkalin, günlük kullandığınız cihazlara güç vermek için ideal çok amaçlı bir pildir. Duracell uzun ömürlülüğü sayesinde güvenilirdir. Böylece kullanımından mutluluk duyduğunuz oyun konsolu, tıraş makinesi, uzaktan kumanda, CD oynatıcısı, motorlu oyuncak, el feneri, diş fırçası gibi cihazları en iyi biçimde Duracell pil ile kullanabilirsiniz.

Duracell'in Duralock Power'ı, 10 yıla kadar saklanabilme teknolojisine sahiptir.

AA, AAA, C, D ve 9V boyutlarında mevcuttur.

KULLANILMADIĞI DURUMDA 10 YIL GÜÇ KORUMA GARANTİSİ *

Çoğu pilin zamanla, kullanılmadıkları zaman bile, güçlerini kaybettiklerini biliyor muydunuz? Kimyasal reaksiyonlar, pilin kullanılmadığı durumda, aktif materyalleri azaltıp pilin gücünü azaltabilir. Duracell'in Duralock Güç Koruma Teknolojisi'yle, uzun ömürlü pilinizin ne zaman isterseniz kullanıma hazır olacağı konusunda içiniz rahat. Duralock, pilinizin kullanılmadığı durumda 10 yıl tam güç kalabilmesi için yapılmış özel bir güç koruma sistemidir.

Duralock halkası olan bütün Duracell, Duracell Turbo Max, Duracell Şarj Edilebilir Pil, Duracell İşitme Cihazı Pilleri, Duracell Düğme Pil paketlerinde "Best before" tarihine göz atın. Duralock'lu Duracell pil çeşitleri tüm ihtiyaçlarınıza yönelik en doğru seçim olacaktır.

Bir Yorum Yaz

Duracell Alkalin Pil AAA 4'' lü Paket

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menü