Sertsan 1'' Şeffaf Çelik Telli Emiş Hortumu 1 Metre

H15598

Yeni ürün

18.19 TL

50 Stok mevcut

- +

Marka: Sertsan

 
Özellikler

Sertsan 1 Şeffaf Çelik Telli Emiş Hortumu Nedir?

Her türlü emme ve sıvı tahliye işlemlerinde ve bu işlevleri ile alakalı olarak bir çok sektörde rahatça kullanılabilecek kalitede dizayn edilmiş bir hortum çeşididir.

Sertsan 1 Şeffaf Çelik Telli Emiş Hortumu Kullanımı

Bu ürün kaliteli bir sıvı emiş hortumudur. Dolayısıyla en başta su olmak üzere, maden suyu, çeşitli meşrubatlar, meyve suları gibi içeceklerin emme ve tahliye edilme işlerinde kullanılan olmazsa olmaz bir üründür. Özellikle gemilerde, tersanelerde kullanılır. Ayrıca drenaj sistemlerinde ve emiş pompalarında kullanılan vazgeçilmez ürünlerdendir. Emme ve tahliye etme işlemlerinin sıkça uygulandığı tarım ve ziraat sanayilerinde ve bunların bazı makina ve techizatlarında, gıda sanayisinde ve bunların fabrikalarında kullanılır.

Sertsan 1 Şeffaf Çelik Telli Emiş Hortumu Dikkat Çeken Özellikleri

Her özelliği ile size türevlerine nazaran büyük kolaylıklar sunan bu tasarım 24 ay (2yıl) garantiye sahiptir.
Ürünün üretiminde kullanılan teknoloji ve tasarımındaki detaylar mükemmel bir performans ortaya koymasını ve materyalist açıdan düzgün bir kullanımı elde etmenizi sağlamaktadır.
Sahip olduğu beceri skalasının geniş olması dolayısıyla profesyonel kullanıcıların özellikle tercih ettiği bir üründür.
Profesyonel ve endüstriyel kullanımlar için birebir uygundur.
Kullanıcıya yer tasarrufu sağlama konusunda bir numaradır.
Her türlü aşınma ve hava şartında kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.
Hortumun iç yüzeyi çok kuvvetli ve aynı zamanda esnek, gıda kullanımları için uygun nitelikte üretilmiş şeffaf pvc malzemeden yapılmıştır. Üst katman ise kırılma, aşınma ve her türlü hava şartına dayanıklı ve kaliteli bir dış yüzey ile kaplanmıştır. Ayrıca şoka dayanıklı galvaniz kaplı çelik spiral ile takviye edilmiştir.

Sertsan 1 Şeffaf Çelik Telli Emiş Hortumu Detaylı Açıklama

Satın aldığınız hortumun uzun ömürlü olması için çok uzun süreli güneş ışığına maruz kalmamasına dikkat edilmelidir. Hortumun yüzeyinden kesinlikle kamyon, traktör gibi taşıtların geçmesine mahal verilmemelidir. Sert ve sivri cisimlerle temasından kaçınarak ürün zedelenmekten korunmalıdır. Içerinde sıvı dolu olarak bekletilmiş ya da güneş altında bekletilmiş hortumla işlem yapılmamalıdır. Bu durumda hortum önce temizlenmeli ve işlem yapabilecek diriliğe gelmesi için soğuk suyla yıkanmalıdır.

Sertsan 1 Şeffaf Çelik Telli Emiş Hortumu Teknik Özellikleri

Dış çap : 32 mm

İç çap : 25 mm

Bir Yorum Yaz

Sertsan 1'' Şeffaf Çelik Telli Emiş Hortumu 1 Metre

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menü